PRACA PRZY SADZONKACH KWIATÓW- BEZ DOŚWIADCZENIA W HOLANDII

Dodane przez Magdalena (Firma), Piątek, 28 Kwiecień, 2017  15:06
Promowane Ogólnopolskie
  • Telefon: 731901913
  • Lokalizacja: Cała polska / Zielona Góra
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Inne
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa o pracę
  • Pracodawca:Klaver Sp. z o.o.

Opis oferty pracy:

Nie czekaj na jutro i łap ofertę pracy już dziś!!!

Kim jesteśmy?
Jesteśmy Agencja Pracy Tymczasowej Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 13570

Dla kogo rekrutujemy?
Rekrutujemy dla jednego z klientów w Holandii

Kogo szukamy?
- w pierwszej kolejności rekrutujemy kobiety
- rekrutujemy osoby z terenu Polski
- nie wymagana znajomość języka obcego
- nie wymagane doświadczenie
- wymagane chęci do pracy :-)

Co oferujemy:

- stawka godzinowa: 8,96 euro brutto za godzinę
- zakwaterowanie
- ubezpieczenie
- dojazd do pracy
- wypłaty co 4 tygodnie (możliwość wzięcia zaliczek)
- wyjazdy nawet do połowy maja
- praca w Molenschot

Zakres obowiązków:
- praca przy sadzonkach kwiatów
- oczyszczanie sadzonek
- przygotowanie sadzonek do sprzedaży

Jak aplikować na ofertę?
Czekamy na cv od Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą pracy spełniających w/w kryteria. Cv z dopiskiem- SADZONKI KWIATÓW- Holandia prosimy przesyłać na nasz adres mailowy.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

KLAVER – Agencja Zatrudnienia i Pracy Tymczasowej
e-mail: praca@klaverteam.com
www.klaverteam.com

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
kod bezpieczeństwa Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 200