Dziennikarz - korespondent sportowy poszukiwany

Dodane: Sobota, 08 Sierpień, 2020  10:15
  • Kategoria: Dam pracę / Inne
  • Forma pracy:Praktyka/Staż
  • Umowa:Inna
  • Pracodawca: Zuzelend

Opis oferty pracy:

Żużel to nie tylko sport. Dla nas to coś więcej – pasja, którą możemy dzielić się z Czytelnikami. W 2002 roku stworzyliśmy portal rzetelnie informujący o wydarzeniach, których myślą przewodnią jest speedway. Docenili to Czytelnicy, a ich grono nieustannie się powiększa. Z myślą o Nich wciąż się rozwijamy. Dlatego dziś po raz kolejny otwieramy się na nowe spojrzenie. Pod swoje skrzydła przyjmiemy kolejne osoby, które pragną rozpocząć swoja przygodę z dziennikarstwem. U nas zdobędziesz potrzebne doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości. Dzięki naszej akredytacji nawiążesz nowe znajomości, spojrzysz na żużel „innymi oczami”, a także będziesz mógł podszkolić się z języka obcego przy okazji anglojęzycznych i nie tylko wywiadów. Mało? Za naszym pośrednictwem Twoje autorskie teksty i przemyślenia trafią na monitory wielu krytycznych odbiorców.
Jeżeli nie boisz się wyzwań, masz dar „lekkiego pióra” i lubisz odkrywać to co nieznane, zapraszamy do redakcji. W zamian za te możliwości, które oferujemy oczekujemy jedynie zaangażowania w życie portalu, poprzez pisanie najświeższych newsów z twojego ośrodka żużlowego, a także przeprowadzenia relacji „na żywo” ze zawodów, na które zostałeś akredytowany

Aktualnie poszukujemy redaktorów z miast:

Zielona Góra, Rybnik, Częstochowa, Toruń, Tarnów, Ostrów Wlkp, Łódź, Daugavpils, Krosno, Rzeszów, Poznań.

Chętnie przyjmiemy także osoby z ośrodków żużlowych spoza granic Polski: liga czeska, niemiecka, duńska, rosyjska czy szwedzka.

Oferujemy super atmosferę a także akredytację sportową na wydarzenia żużlowe.

Osoby, które chcą spróbować swoich sił zapraszamy do wysłania swojego zgłoszenia ( WIELKA PROŚBA – NIE WYSYŁAMY CV ) przez formularz portalu. W podaniu prosimy zamieścić:

- imię i nazwisko
- miasto
- telefon kontaktowy lub profil na fb w celu łatwiejszego kontaktu
- mile widziany tekst próbny.

Zapraszamy!
Wyślij wiadomość

Odpowiedz na ofertę pracy

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Zielona Góra
M.M
Na Lento.pl od 20 lis 2013
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń