Pielęgniarka – praca 50 km od granicy z zakwaterowaniem

Dodane: Wtorek, 22 Styczeń, 2019  05:02
  • Dam pracę / Zdrowie / Uroda
  • Pełny etat
  • Umowa o pracę
  • Brak wymagań
  • Pracodawca: Beta-aktiv Elisabeth Sobiech

POSZUKIWANA PIELĘGNIARKA do pracy w Niemczech tylko 50 km od polskiej granicy – opieka nad pacjentem pod respiratorem oraz opieka środowiskowa.
Jesteś pielęgniarką i masz uznany dyplom? Szukasz pracy w Niemczech niedaleko polskiej granicy? Mamy coś specjalnie dla Ciebie!!! Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu.

Elisabeth Sobiech Beta-aktiv – Twój niezawodny doradca branży medycznej w Niemczech.

Oferujemy:
- zarobek 14 Euro brutto/godz. + 200 Euro miesięcznego dodatku ( po okresie próbnym możliwość negocjacji)
- dodatki za pracę w niedzielę, święta i noce
- 26 dni urlopu
- wprowadzenie w zakres obowiązków
- miła atmosfera pracy
- pracodawca oferuję mieszkanie

Wymagania:
- samodzielność i odpowiedzialność związana z wykonywaniem zawodu pielęgniarskiego
- gotowość do wyjazdu za granicę na minimum rok
- znajomość języka niemieckiego: poziom minimum A2/B1

Pomagamy w uznaniu dyplomu w Niemczech!!!

Nasz kontakt:
Tel: 574 699 866 574 - pokaż numer telefonu -

Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Zielona Góra
Elisabeth Sobiech
Na Lento.pl od 01 sie 2011
Strona użytkownika
Obserwujesz
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń